Lenka Dvořáková


Jsem vděčná za každý okamžik, kdy se můžu postavit na podložku. I když se občas může stát, že se naše největší úsilí nečekaně zastaví. Pak je to vždy příležitost pro náš osobní rozvoj a posun. Jen to chce správně pochopit a uchopit :)

♥ 

Lenka na svých lekcích jógy klade důraz na to, jak v pohybu i v zastavení vnímat svoje tělo, dech. Jak zjemnit to hrubé, jak ztišit to neklidné.
Jak skrze jógu vnímat svět okolo sebe.


"Všechny svoje lekce jógy vedu s vlídným přístupem, s pocitem vděčnosti a hlavně - s radostí. Lekce jsou doplněny o pečlivě připravený play list, vždy s ohledem na dané téma či záměr. Kousek filozofie a na druhé straně velmi příjemná a uvolněná atmosféra. Mým přáním je, aby praktikování jógy mělo pro každého přesah také mimo podložku. Aby si každý svůj "kousek po kousku" praxe přenesl do svého každodenního života. Věřím, že na svět se pak můžeme dívat svým vnitřním zrakem, naslouchat srdcem a můžeme tak být inspirací i pro druhé."

Vinyasa Jóga

Dynamičtější  Vinyasa, při které dokonale zkoncentrujete mysl a najdete svou vnitřní sílu a rovnováhu. Lekce, která Vás velice rychle vtáhne do děje a sem tam se některá z pozic může stát vaší osobní výzvou. Součástí je vždy několik pozdravů slunci, předklony, záklony, rotace, balance, závěrečné pozice a v neposlední řadě zasloužená šavásana. Sestavy, které nikdy nejsou stejné a přece se v nich vždy najdete. Každá hodina je zakončena zklidněním.


Aroma Jóga

Lekce jógy s aromaterapií, na které se snoubí esence rostlin s naším fyzickým i emocionálním tělem. 

Přijďte načerpat energii na opravdu pomalou lekci jógy. Zastavení se. A o to hlubší procítění jednotlivých pozic. Díky esenciálním olejům budete mít možnost ponořit se hlouběji do svých smyslů a zintenzivnit tak účinek jógové praxe.
Výběr vůní je přizpůsoben danému období či záměru. Voňavá lekce jógy, která je vhodná úplně pro všechny.


Ranní Vinyasa FLOW Jóga

Začněte svůj den jógou! Lekce Vinyasa Jóga flow pomalu a postupně protáhne celé Vaše tělo a v kombinaci s kouskem dynamiky ho také správně nastartuje. Sladíte pohyb s dechem a zkoncentrujete svou mysl. Využijte tento čas pro svou ranní praxi, která Vás bude provázet po celý den. Lekce je vhodná pro začátečníky i pokročilé.